Кошик
292 відгуків
Сток Торг - качественный инструмент
+380671444243
+380999529902

Огляд інверторного зварювального напівавтомата Redbo Mig-290

Огляд інверторного зварювального напівавтомата Redbo Mig-290

Здравствуйте шановні глядачі, компанія Сток Торг представляє до огляду інвертор зварювальний напівавтомат Redbo Mig-290. Давайте відкриємо його, подивимося, що всередині і протестуємо. Тобто у нас буде огляд-тест.

 

Відкриваємо. Тут така вставка чудова і такий чудовий апарат. Як ви, напевно, вже здогадалися, якщо дивилися наші попередні огляди, ми попросилися до хлопців у майстерню до Артема, Ігорю. Вони нам люб'язно надали майданчик і свої знання і вміння для того, щоб ми змогли провести огляд-тест даного апарату виробництва компанії Edon.

 

Тут же при транспортуванні для оптимізації процесу рукав розміщений, рукав євро, протяжка металева. Що це таке? Протяжка. Це що? Це носик. Сюди він повинен вставлятися. Все чудово. Зараз вставимо котушку з дротом і протестуємо апарат. Під кришкою розташована схема установки котушки. Тут нічого не треба відкручувати. До речі, функція переполюсовки реалізована ось таким ось чином.

 

У комплектації до цього апарату йдуть два запасних сопла носика 0,6 і 0,8 мм. При роботі без газу необхідно поміняти місцями кабелю. Якщо Mig-315 там ось цей ось щурячий хвостик про який ми говорили, т. е байонетный роз'єм це переполюсовка зовні, ну швидка переполюсовка можлива, то в цьому апараті переполюсовка теж можлива але доведеться вдаватися до інструменту, ключу і знімати бічну кришку.

 

Так перший запуск, почнемо. Все залежить від того як отладишь. Треба спочатку налагодити, а потім працювати. Це як телевізор: потрібно спочатку настроїти, а потім користуватися.

- Артем, а скажи, будь ласка, за твоїм відчуттям Mig-210, Mig-315, Redbo Mig-290 чим відрізняються?

- Redbo Mig-290 працює тугіше, за нього чути. Якщо взяти 315-ий, то він більш м'який. Цей трохи тугіше, але в принципі в роботі, він не набагато відрізняється від 210-ого. Але істотно від 315-ого. Я б не сказав, що вони взагалі відрізняються. Відмінність тільки в тому, що тут знімний рукав, а там незнімний. А от щодо самої зварюванні відмінності немає.

 

Ну що ж, шановні глядачі, вийшла у нас ось така конструкція-абракадабра. Космічна абракадабра. Це був зварювальний інвертор Redbo Mig-290, універсальний апарат, може працювати як в режимі ММА зварки, так і в режимі напівавтомата. Спасибі Вам за увагу, підписуйтесь на наш канал, заходьте до нас на сайт. Якщо у Вас є побажання, пропозиції, пишіть в коментарях.