Кошик
295 відгуків
Сток Торг - качественный инструмент
+380671444243
+380999529902

Огляд зварювального інвертора EDON ALKS MMA 250S

Огляд зварювального інвертора EDON ALKS MMA 250S

Добрий день, шановні глядачі. Компанія «Сток Торг» представляє вашій увазі огляд зварювального інвертора EDON ALKS MMA 250S. Давайте відкриємо, подивимося, що він із себе представляє. Він поставляється в картонній шухлядці. Досить серйозні габарити. Виробник наліпив тут таку велику зірку, в якій вказав, що довжина кабелю электродо-держателя становить 2,8 метра. Трьохсот амперний він. І кабель клеми-маси 1,8 метра.

***

Відкриємо, подивимося. Пінопластові вставки. Зробимо ось так. Трохи незвично, зате ніщо не вислизне від вашого погляду шановні глядачі. Потужні пінопластові вставки, що говорить про те, що при транспортуванні він збереже свої початкові розміри і початкові габарити. Апарат, найпростіший зварювальний щиток традиційний. Скельце, паспорт, інструкція. Гарантійний талон ми докладаємо при покупці у нашому магазині stocktorg.com.ua. Ремінь для транспортування цього апарату, щоб можна було повісити на плече, ручка маски, кабель з клемою. Підключимо, раз нам все одно це потрібно буде робити, то підключимо зараз. Кабель електродотримача, найпростіший молоток. А цікаво, заради задоволення перевіримо, чи не обманув нас виробник, коли вказав довжину кабелю на зірці в 2,8 метра. Перевіримо. Правда, від краю до краю 2,9 метра. Підключимо. Кабель фактично 3 метри, що досить таки непогано.

***

Включимо в розмітку. Заробив куллер. Мінімальний струм 21 ампер. Виставимо на середину 148-150 ампер. Використовуємо електрод трієчку, самий пересічний. По ідеї треба було б підсушити їх. Для чистоти експерименту візьмемо звичайний електрод, скажімо так, зберігається в спеціальних умовах. І спробуємо поварити. Дуга засяяла відразу практично, товщина металу 3 мм. Зараз в одне торкання спалимо електрод. Бадьоро дуже горить, більш ніж. Досить приємно. Ну, власне кажучи, електрод ми спалили. Ось наші художні шедеври. Слід від електрода і отвір, який ми пропалили. Ну і тепер давайте виставимо максимальний струм, візьмемо такий же електрод, трієчку і виставимо 250 ампер. Наш зразок багатостраждальний, живого місця залишилося небагато. Виставляємо максимальний зварювальний струм – 262 ампера. Запалюємо. Я не знаю чути глядачам по звуку, та й не тільки по звуку, видно, що пропалили практично відразу.

***

Відмінно. Власне, ось такий ось зварювальний інвертор ALKS MMA 250S.

Тепер з його характеристиками та його робочими параметрами. Висота корпусу 250 мм, довжина 390 мм і ширина 150 мм. Вимкнемо його, тумблер знаходиться спереду. І, як правило, на дні, в даному випадку деякий відступ від традицій, на його тильній частині дана таблиця з характеристиками. Виробник заявляє, що робочий цикл 100% при 194 амперах і 60% при 250 амперах. Приємний апарат. На даному етапі вважаю огляд по цьому інструменту закінченим. Дякую за увагу.