Кошик
295 відгуків
Сток Торг - качественный инструмент
+380671444243
+380999529902

Огляд зварювального інвертора Edon BLACK 200

Огляд зварювального інвертора Edon BLACK 200

Здравствуйте шановні глядачі. Компанія «Сток Торг» пропонує вашій увазі огляд зварювального інвертора Edon BLACK-200. ККД зазначено 70%, клас захисту IP 21s. Йде в компактній коробці, легкий апарат. У комплектації у нього провід маси, тримач, щітка-молоток, найпростіший щиток, який з допомогою невеликих фізичних зусиль можна зібрати, закріплюється ручка, зверху козирок, ну і власне можна приступати до роботи. Так само паспорт-інструкція російською мовою, скельце для щитка, ремінь, для того щоб можна було переносити його зручно або навіть працювати, повісивши його на плече, залежно від завдань і умов та сам апарат. Легкий, компактний, піднімається одним пальцем.

Підключимо дроти. Класичний вже для інверторів роз'єм. Мідна прищіпка, перемесим на цю сторону і включимо в розетку. Використаний електрод, трієчка. Ампераж на даний момент 20 ампер. Виходячи з того, що електрод трійка, поставимо на 150 ампер. Активно працює кулер. Весело тримає дугу. Трійка на 150 амперах. Пропалення. Фактично в одне торкання ми спалили електрод на 150 амперах. Нагадую, товщина металу трійка.

Вимикаємо, спочатку скидаємо ампераж, потім вимикаємо кнопкою включення-виключення. Давайте подивимося тривалість робочого циклу. Традиційно EDON публікує характеристики на дні своїх пристроїв. В даному випадку написано, що при 200 амперах робочий цикл становить 70%. При 167 амперах робочий цикл становить 100%.

Ось такий веселий, завзятий зварювальний апарат. Вважаю огляд закінченим. Дякую за увагу.