Кошик
295 відгуків
Сток Торг - качественный инструмент
+380671444243
+380999529902

Огляд ланцюгової пили електричної EDON ECS405 MT2000

Огляд ланцюгової пили електричної EDON ECS405 MT2000

Здравствуйте шановні глядачі. Компанія «Сток Торг» пропонує вашій увазі відеоогляд ланцюгової пили електричної EDON ECS405 MT2000.

***

Відкриємо, подивимося, що виробник поклав в цю коробку. Ланцюг, захист, паспорт, інструкція російською мовою, запасні щітки в комплекті, що не маловажно, власне сама пила, шина і ключ для збірки.

Технічні характеристики, які вказав виробник. Потужність даної пилки 2000 ватт, довжина шини 40 см, що на даний момент є вже класикою, що для бензо, що для електропил, більшості пив на нашому ринку. Що слід зазначити стосовно цієї пилки. Приємна ергономіка. М'які обгумовані ручки, як під праву руку, так і під ліву. Тут теж гумові вставки, що дозволяє фіксувати її досить надійно. Ручка виконана таким чином, що цією пилкою можна робити, що горизонтальний, що вертикальний рез. Крім цього родзинки цієї пилки полягає в тому, що є коліщатко регулювання подачі масла, яке виконано на корпусі пилки зверху. Тобто доступ до цієї функції легкий. Бачок для змащування, так само є оглядове віконце, яке дозволяє бачити наявність масла для змащування ланцюга в бачку. Тобто в принципі, можна не відриваючись від процесу спостерігати наявність мастила.

***

Зберемо і включимо. Хочу відзначити, є щиток, який фіксується на ручці пилки ось таким чином. Ми його одягати не будемо – немає необхідності, але слід зазначити, що він є. Мінус даної пили в тому, як я гадаю, що відсутня автоматична блокування ланцюга. Черговий родзинки Едона полягає в тому що, як правило, ось ця бічна кришка у більшості пив фіксується одним болтом, тут два болта. Після того, як ланцюг натягнута належним чином, а це говорить про там, що ми можемо, не докладаючи якихось надзусиль вийняти з канавки дві ланки. Затягнемо бічну кришку. Спробую включити. Шнур досить довгий, я думаю не менше двох метрів, зараз подивимося. Хоча в будь-якому випадку при роботі з пилою потрібно подовжувач, я так думаю. Шнур 2 метри. Спробую включити...

Повторюся, тримаючи ось таким чином, ми можемо здійснювати горизонтальний різ, а ось таким – вертикальний.

На даному етапі огляд цієї пилки можна вважати закінченим, дякую за увагу.