Кошик
295 відгуків
Сток Торг - качественный инструмент
+380671444243
+380999529902

Огляд акумуляторного шуруповерта Edon 1006S

Огляд акумуляторного шуруповерта Edon 1006S

Здравствуйте шановні глядачі. Компанія «Сток Торг» пропонує вашій увазі огляд акумуляторного шуруповерта Едон 1006S. Давайте відкриємо, подивимося, що це за звір на нашому ринку з'явився.

Він поставляється в пластиковому кейсі. З ребрами жорсткості кейс такий, кумедний. У комплектації інструкція, паспорт, зарядний пристрій, дві акумуляторні батареї литийионные. За характеристиками батарей можна сказати, що вони 12 вольт, 2 ампер/год. І, власне кажучи, сам шуруповерт. Спробуємо зібрати його, включити. Двох швидкісний редуктор. Спробуємо вставити биту PH2, класичну. Покрутимо шурупи. Шуруп трохи довше – вкручується імпульсами на другій швидкості. На першій – без проблем. Шуруп трохи товстіший, біта не зовсім відповідає цьому шурупу. Імпульсами вкрутив. Треба заряджати. Нагадую, що ми працюємо на тестовому заряді акумулятора. У тому вигляді, як вони вийшли з заводу. Викручуємо шурупи. Відкручувати, звичайно, значно легше. Шуруповерт досить бадьоро справляється з поставленими завданнями. Ну і спробуємо посверлить. Використовуємо свердло з максимальним діаметром для даного шуруповерта – 10 мм. Так як діаметр патрона від 1,5 до 10 мм вказано. І спробуємо посверлить. Свердлить дерево без проблем. Спробуємо на першій швидкості – теж без проблем. Шуруповерт досить бадьорий. Також видно, що є функція автостопу. Як на мене, то для побутового шуруповерта досить непогана машинка. Крім того, є функція підсвічування робочої зони, є індикатор зарядки акумуляторів і прогумовані вставки, які зроблені для того, щоб він щільно, зручно сидів у руці і для того, щоб можна було пом'якшувати удари, які можуть виникнути при експлуатації. Щоб корпус шуруповерта, та й сам шуруповерт залишився цілим.

Ось така чудова машинка.

Як працює, ви бачили. Крім сказаного вище можна додати, що у шуруповерта Едон 1006S напруга живлення 12 вольт, частота обертання обертів вала патрона від 0 до 350 об/хвилину на першій швидкості і від 0 до 1350 на другій швидкості. Ємність акумулятора 2 а/год, акумулятори литийионные. Крутний момент становить 16 н/м. Патрон 10 мм, вага 0,9 кг, час зарядки акумулятора 1 годину. Зарядний пристрій підключається безпосередньо до корпусу акумулятора, минаючи проміжні пристрої. На зарядному пристрої є світлодіод, який змінює свій колір залежно від того, заряджений акумулятор чи ні. Тобто при не зарядженому акумуляторі світиться червоний світлодіод, коли акумулятор зарядиться, світлодіод змінює колір на зелений.

Вважаю огляд за даним шурупокрути Едон 1006S закінченим. Дякую за увагу.